Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Digitalizare: • 12 numere internet Sandbox 15GB + tableta Huawei MEDIAPAD T3 Valoare abonament lunar 84 Euro fara TVA, reprezentand 415,22 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO=4.9431 RON valabil in data de 19.10.2020.
- Număr anunț
- DA26619719
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 11 (CUI 14236126)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.965,28 RON
- Valoare atribuită
- 9.965,28 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.