Atribuită
Cumpărare directă
COLIER PLAST 2.5X200MM ALB 70769 100BUC/PACH BENMAN 1.00 PIULITA HEX DIN 934 8 M 8 100BUC SE 0.15 SURUB PANOU GARD CAP T 35MM 8X80 SE 15.00 PANOU GARD ZN 3.5X2000X2500 3.00 STALP PANOU ZN 60X40X2X2500 4.00 POLIC 4MM CLAR 2.10MX3M 3.00 CIMENT NOU 42.5/40KG HEIDELBERG 40/PAL 2.00 TRANSPORT DUBA LOCAL 1.00
- Număr anunț
- DA26592704
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 777,47 RON
- Valoare atribuită
- 777,47 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.