Atribuită
Cumpărare directă
pachet consumabile NUMAR DE REFERINTA: DCH 1 pachet consumabile PRET DE CATALOG: 1.127,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 33793000-5 Sticlarie pentru laborator (Rev.2) DESCRIERE: Sita 29 mm, 10 ml 9.252.027 1 buc Sita 48 mm, 50 ml 9.252.045 2 buc Sita 59 mm, 75 ml 9.252.055 1 buc Discuri sita 45mm (12 buc) 9.252.340 1 pk Pensete 115 mm 9.171.221 4 buc Pensete 115 mm, very fine, 45˚curve tips 6.266.877 2 buc Pensete 110 mm, extra fine tips 6.266.876 1 buc Masca silv-Air 2110, FFP1 9.005.751 1 pk
- Număr anunț
- DA26591510
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.127 RON
- Valoare atribuită
- 1.127 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.