Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone SA pune la dispozitia beneficiarului 5 x Infinity X3 vip 3 x nfinity 10G speedcap 105 x VBG fara internet 1 x 8 porturi cf sheet date, instalate acum 2 ani 1x Wi-FI router 1 x server virtual existent Costul total al serviciilor prezentate mai sus este de 599.5 euro fara TVA. Pentru pretul de catalog 1 euro = 4.9411 ron, curs Vodafone valabil in 29.09.2020
- Număr anunț
- DA26602661
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.924,38 RON
- Valoare atribuită
- 5.924,38 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.