Atribuită
Cumpărare directă
paturi(ansamblu 4 paturi) 20 buc suprapozabil 20 buc scaun gradinita 80 buc dulap 4 buc etajera 20 buc dulap mic(2 usi) 4 buc catedra 4 buc casetiera 4 buc dulap vestiar 20 buc scaun catedra 4 buc masa rotunda 20 buc dulap spalatorie 4 buc birou 4 buc birou managerial 1 buc scaun 1 buc masuta sticla neagra 1 buc fotoliu 2 buc dulap documente 2 buc canapea 1 buc.
- Număr anunț
- DA26591810
- Autoritate contractantă
- GRADINITA ALBINUTA (CUI 4340242)
- Furnizor / câștigător
- TAG MOBEL SRL (CUI 33719232)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.647 RON
- Valoare atribuită
- 117.647 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.