Atribuită
Cumpărare directă
PAL CIRES: 1. Dulap H=80, l=50, L=150 cu 1 polita si 3 usi = 1 buc Pret: 638 lei/buc (inclusiv TVA) 2. Dulap H=120, l=50, L=100 cu 3 polite si 2 usi = 2 buc Pret: 605 lei/buc (inclusiv TVA) 3. Cuier de perete H=230, L=20 cu 2 randuri de carlige = 2 buc Pret: 126 lei/buc (inclusiv TVA) mai putin
- Număr anunț
- DA26591317
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978338)
- Furnizor / câștigător
- VEZINA SRL (CUI 11198575)
- Cod CPV
- 39122100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.658,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.658,82 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.