Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine 44.3 Mp jaluzele verticale, latime lamele 127mm, sistem actionare aluminiu de culoare alba, vopsit in camp electrostatic, garantie 24 luni.

Număr anunț
DA26592089
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.083,43 RON
Valoare atribuită
2.083,43 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.083,43 RON

din 2.083,43 RON estimat