Atribuită Cumpărare directă

Pensula=12buc*5.8824 lei, Rezerva trafalet=30buc*3.3613 lei, Set rezerva trafalet+tava=5buc*12.6050 lei, Banda hartie=10buc*8.4034 lei, pasta imbinare Superrigips 5kg=10buc*15.1261 lei, Perlungitor trafalet 3m=4buc*21.8487 lei, Silicon universal transparent 280ml=8buc*12.6050 lei, Silicon universal alb 280ml=8buc*12.6050 lei, ruleta 5m=2buc*14.2857 lei, disc debitat inox fi125*1=10buc*5.0420 lei, disc metal fi 125=10buc*10.9244 lei, colier manson teava 1=10buc*35.2941 lei, colier manson teava 1.1/4=10buc*42.8571 lei, colier manson teava 1.1/2=10buc*58.8235 lei, perie sarma=5buc*8.4034 lei, Electrozi stf 2.5=4.5kg*15.9664 lei

Număr anunț
DA26590811
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
EBICOM SRL (CUI 10557824)
Cod CPV
24911200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.430,67 RON
Valoare atribuită
2.430,67 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.430,67 RON

din 2.430,67 RON estimat