Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctionala laser monocrom Konica Minolta Bizhub 458e cu toner inclus TN326, cablu alimentare, cablu USB 2.0, face sheet, documentatie si masa Dk-510 Format: A3 Tehnologie: Laser Mod tipărire: Monocrom Funcții disponibile: Imprimare, Scanare, Copiere Duplex automat: Da ADF automat: Da, tip dual scan (față - verso automat la o singură trecere) Conectivitate: Ethernet 10/100/1000 Mbps, USB Format medii imprimare: A3, A4, A5, B4, B5 Imprimantă Viteză maximă de imprimare/copiere calculată de la momentul în care echipamentul este pregătit pentru imprimare: 45 pagini/minut A4 și 22 pagini/minut A3 Rezoluție: 1.800 x 600 dpi, 1.200 x 1.200 dpi Scanner Rezoluție: 600 x 600 dpi Format fișiere: JPEG, TIFF, PDF, PDF compact. Facilitați scanare: Scanare către: folder, e-mail, rețea. Alimentare hârtie Alimentator automat documente – până la 300 originale. Tăvi alimentare hârtie - 2 x 500 coli, cu dimensiuni personalizate. Alimentare manuală (bypass) 150 coli. Total alimentare hârtie – 1150 coli Compatibilitate sisteme de operare: Windows, Linux Interfața utilizator: Ecran LCD Consumabile incluse şi accesorii CD drivere, cabluri de alimentare 220 V (CEE 7/7), cabluri conectare către USB 2.0, un set de consumabile inclus. Durată viață toner: până la 26.000 pagini Durată viață unitate imagine: până la 275.000/600.000 pagini (cilindru/developer) Garanție: 12 luni Transport si instalare incluse.
- Număr anunț
- DA26595388
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.