Atribuită Cumpărare directă

SSD SanDisk Ultra 3D 500GB SATA-III 2.5 inch, Hard Disk Laptop Seagate Barracuda, 1TB, SATA-III, 7200RPM, cache 128MB, 7 mm, Accesoriu Laptop Adaptor HDD Caddy Orico HDD/SSD L127SS, pentru unitati optice de tipul 12.7 mm

Număr anunț
DA26592368
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Constantin Paunescu (CUI 4340382)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545,24 RON
Valoare atribuită
545,24 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

545,24 RON

din 545,24 RON estimat