Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DIVERSE:HIGEEA GEL DEZINF.1L 3 BUC, VARTA PAC.BATERII R3 MAX 1 SET, BO HUI TERMOMETRU NON-CON 1 BUC, ZASS DISPENSER AUTOMAT SP 2 BUC.

Număr anunț
DA26592174
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. NR.48 (CUI 5217630)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,11 RON
Valoare atribuită
722,11 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,11 RON

din 722,11 RON estimat