Atribuită
Cumpărare directă
taiere platforma betonata 10 ml; spargere beton de grosime 30cm 8mp; transport deseuri ciment la groapa de gunoi cu taxa deseuri; sapatura manuala 30ml; sectionare cabluri; refacere circuite; mansonare cabluri; cablu energie ACYABY3x240+120 50ml; inlocuire sigurante MPR 18 buc; inlocuire separatori verticali 6 buc; refacere priza de pamant 20 m platbanda + 12 tarusi OLZn; banda avertizare 3 kg; nisip cu transport; astupare santuri; compactare; refacere platforma betonata; masuratori si probe
- Număr anunț
- DA26640983
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU (CUI 4203890)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO INSTAL DAN S.R.L. (CUI 32279079)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.100 RON
- Valoare atribuită
- 53.100 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.