Atribuită Cumpărare directă

10 5016683 OSKAR AQUA LUCIOS EMAIL MARO NOMAD 0.6L BUC 1,00 29,26 24,59 4,67 20 5016686 OSKAR AQUA LUCIOS EMAIL MARO NOMAD 2.5L BUC 3,00 99,69 251,32 47,75

Număr anunț
DA26633341
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA PARTA (CUI 29128084)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,91 RON
Valoare atribuită
275,91 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,91 RON

din 275,91 RON estimat