Atribuită Cumpărare directă

MILGAMMA N X 50 caps. ASPATOFORT sol.inj.10 ml X10 fiole Tine loc de comanda!

Număr anunț
DA26606397
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33616000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.060 RON
Valoare atribuită
3.060 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.060 RON

din 3.060 RON estimat