Atribuită Cumpărare directă

NOTEBOOK ACER ASPIRE 3 A315-23G-R20P AMD®Ryzen™3 3250U (2C/2,6GHz-3,5GHz/4MB) Capacitate HDD: 8 GB DDR4 RAM, 256 GB SSD M.2 PCIe NVMe Diagonală ecran: "15,6"" FHD (1920x1080) mat LED

Număr anunț
DA26602058
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ARDEOANI (CUI 29191065)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.697,48 RON
Valoare atribuită
3.697,48 RON
Data publicării
17.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.697,48 RON

din 3.697,48 RON estimat