Atribuită Cumpărare directă

8152788 21 M2 PAL MELAMINAT NUC 2800X2070X18MM 51 42,86 7804549 29 M2 PAL MELAMINAT 381PR FAG BAVAREZ 50 42,02 7584271 36 M2 HDF LĂCUIT 4001 WENGHE 2800X2070X3MM 15 12,61 5743410 100 M CANT ADEZIVAT MELAMINĂ 22MM 381PR FAG 1,1 0,92 980507 1 BC 150 Dibluri cu fibră longit. 8x40 11,3 9,50 8673630 100 BC SUPORT POLIŢĂ CU GULER O5mm ZINCAT 0,25 0,21 10193668 4 PAC BALAMA APLICATĂ CU SlideOn O35mm/O48mm, 44,9 37,73 3828479 1 PAC JD+ HOLŢŞURUB UNIV. 3,0x20mm OŢEL ZINCAT 19,35 16,26 7750481 1 PAC ŞURUB ÎMBINARE PAL MOBILĂ 7,0x50 17,31 14,55 7357683 18 BC BUDGET MÂNER MOBILĂ, 79x10x23mm (64mm), 5,4 4,54 7357668 10 BC CLASSIC BUTON MOBILĂ, O22x21mm, CROMAT, 9,9 8,32 8584078 1 BC MYYM 3X2,5 MM INEL 100M ALB (H05VV-F) 299 251,26 4066042 20 BC Întrerupător intermediar alb 5,8 4,87 822719 10 BC STECHER SCHUKO PLAT ALB 7,9 6,64 Total cu TVA 4.113,76

Număr anunț
DA26616785
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02477 Brasov (CUI 4384265)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.456,94 RON
Valoare atribuită
3.456,94 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.456,94 RON

din 3.456,94 RON estimat