Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea de :vopsea alchidica rosie – 1 cutie/4l, vopsea alchidica neagra – 1 cutie/4l, vopsea alchidica albastra – 1 cutie/4l, vopsea alchidica verde – 1 cutie/4l,rola trafalet 5 cm – 10 buc, rola trafalet 10 cm – 5 buc , rola trafalet 25 cm – 2 buc , trafalet 25 cm – 1 buc, trafalet 10 cm – 3 buc, trafalet 5 cm – 5 buc, pensula 10 cm vopsea alchidica – 5 buc, pensula 6 cm vopsea alchidica – 5 buc, pensula 10 cm, vopsea apa – 5 buc, pensula 5 cm – 5 buc, vopsea pe baza de apa gri – 1 cutie/2,5 l, con semnalizare 50 cm – 10buc, banda delimitare alb/rosu 500ml – 5 buc, pantaloni salopeta nr. 56 – 1 buc, cheie reglabila max 39 mm – 1 buc, saci menajeri 60l, 20 buc/set – 30 seturi, saci menajeri 120l, 25 buc/set – 20 seturi, set chei fixe marimi 6-32 – 1 set/12 bucati, suruburi lemn 2,5 x 16 mm – 2000 buc , suruburi lemn 2,5 x 25 mm – 2000 buc , plasa cos baschet din lant – 4 buc, ulei amestec pentru motoare in 2 timpi – 3 litri conform solicitari de oferta 15484/16.10.2020. Produsele vor fi furnizate pe baza de factura fiscala, fara plata suplimentara, la parcul de distractii tip „Tara Piticilor” din parcul Tabacarie. Persoana de contact Radu Stoian telefon: 0730666399

Număr anunț
DA26621988
Autoritate contractantă
ADMINISTRAȚIA FONDULUI IMOBILIAR S.R.L. (CUI 2746784)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.243,48 RON
Valoare atribuită
2.243,48 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.243,48 RON

din 2.243,48 RON estimat