Atribuită Cumpărare directă

Radiatoare - ref.13589/09.10.2020

Număr anunț
DA26607979
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
TERMODISTRIB S.R.L. (CUI 24676817)
Cod CPV
34312300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.100 RON
Valoare atribuită
48.100 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.100 RON

din 48.100 RON estimat