Atribuită
Cumpărare directă
MASCA PROTECTIE UNICA FOLOSINTA 50BUC/SET- 20 SETURI, MANUSI LATEX USOR PUDRATE MARIME M 100 BUC/SET- 1 SET, MANUSI LATEX USOR PUDRATE MARILE L 100 BUC/SET- 1 SET, SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 5000ML EXPERTTO- 6 BUC, DEZINFECTANT DE MAINI PE BAZA DE ALCOOL 10L - 3 BUC, GEL IGIENIZANT PTR MAINI 5L HEXISEPT- 1 BUC, SOLUTIE DEZINFECTANTA 5000ML BACTISEPT EFEKT-6 BUC,
- Număr anunț
- DA26613983
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VARTESCOIU (CUI 29246322)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.795,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.795,68 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.