Atribuită Cumpărare directă

diverse articole

Număr anunț
DA26620380
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,03 RON
Valoare atribuită
174,03 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,03 RON

din 174,03 RON estimat