Atribuită
Cumpărare directă
Hotel President, Baile Felix Costul participarii este de 2 600 Lei - servicii cazare , pentru 5 zile / 4 nopti, pentru perioada - 12-16 Noiembrie 2020 950 lei taxa curs - servicii conexe cazarii se vor achizitiona din Expert Diplomatic Business SRL CUI: 35801915; COD CPV - 8053000-8 Servicii Formare Pentru inscriere se transmite un formular de participare pe e-mail cu datele necesare. Dupa completarea formularului de inscriere, va rugam sa il transmiteti prin e-mail pe adresa office@expert-diplomatic.ro sau prin fax la nr. 031.420.69.18. Pentru alte informatii, va rugam sa sunati la numarul de telefon 0723.831.210 sau sa trimiteti un e-mail la adresa office@expert-diplomatic.ro
- Număr anunț
- DA26604685
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGU (CUI 4637651)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT DIPLOMATIC TOUR SRL (CUI 38464202)
- Cod CPV
- 55100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.200 RON
- Valoare atribuită
- 5.200 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.