Atribuită Cumpărare directă

Fibre laser compatibilie cu Swiss Laserclast, reutilizabile de pana la 10 ori, de diferite dimensiuni, destinate litotritiei endoscopice flexibile; cu conector de tip SMA 905, prin insurubare; recunoastere automata la conectare a fibrei, ce permite setarea adecvata a valorii maxime a energiei eliberate, prevenind, astfel, deteriorarea echipamentului

Număr anunț
DA26653740
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33162200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.900 RON
Valoare atribuită
7.900 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.900 RON

din 7.900 RON estimat