Atribuită Cumpărare directă

Comanda Pentru NR ANUNT: ADV1175391 Dulap scule 6 sertare

Număr anunț
DA26601952
Autoritate contractantă
U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
Furnizor / câștigător
JEOWASH S.R.L. (CUI 40105430)
Cod CPV
44512940-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999 RON
Valoare atribuită
1.999 RON
Data publicării
17.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.999 RON

din 1.999 RON estimat