Atribuită
Cumpărare directă
Executie lucrari pentru proiectul „MODERNIZARE CLĂDIRE PRIMĂRIE", proiect finantat prin FEADR, derulat prin AFIR - Submasura 19.2 Valoarea estimata este de 299.667,33 lei + TVA. Anexat se afla Proiectul tehnic, inclusiv Listele de cantitati. In termen de 1 zi lucratoare de la acceptarea invitatiei in SEAP , se vor transmite pe adresa de e-mail a Primariei (p_sapanta@yahoo.com), documentele: - copie dupa Certificatul constatator emis de ONRC, din care sa reiasa operatorul economic este legal constituit, că nu se află în niciuna dintre situațiile de anulare a constituirii sale precum și faptul că ca are cod CAEN autorizat, in acord cu obiectul contractului ce urmeaza a fi executat; Listele de cantitati cu preturi (Formularele F1, F2, F3, F4 si F5) + Formularele C6, C7, C8 si C9.
- Număr anunț
- DA26619426
- Autoritate contractantă
- Comuna Sapânta (CUI 3695107)
- Furnizor / câștigător
- MELIALEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39327378)
- Cod CPV
- 45210000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299.667,33 RON
- Valoare atribuită
- 299.667,33 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.