Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI DE DEVIERE BRANSAMENTE ELECTRICE, conform situatiei de lucrari : IDENTIFICARE BRANSAMENT DE INLOCUIT DECONECTAREA COSUMATORILOR DE LA RETEA EXECUTIA DEVIERII BRANSAMENTULUI, MONTARE ECHIPAMENTELOR ELECTRICE VERIFICARILE IMPUSE DUPA INTERVENTIE MASURATORILE DE SIGURANTA PRIVIND REZISTENTA PRIZEI DE PAMANTARE PRECUM SI A REZISTENTEI DE IZOLATIE A CONDUCTOARELOR AERIENE SI SUBTERANE.
- Număr anunț
- DA26627446
- Autoritate contractantă
- COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
- Furnizor / câștigător
- MTZ GROUP S.R.L. (CUI 15705980)
- Cod CPV
- 45231400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.231,74 RON
- Valoare atribuită
- 3.231,74 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.