Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari si servicii de audit pentru realizarea auditului financiar în cadrul proiectului 16PCCDI/2018 (PN III 376), Etapa 3. Se va verifica faptul că toate cheltuielile declarate în rapoarte financiare sunt reale, înregistrate corect și eligibile în conformitate cu prevederile contractului de finanțare. Perioada de timp în care se va desfășura auditul este de maximum 40 de zile lucrătoare de la data semnării contractului de către ambele părți, termenul de predare al raportului de audit fiind 03.12.2020. Pentru raportul de audit se va efectua plata în urma confirmării de primire a raportului. Plata raportului nu va exonera Prestatorul, de realizarea oricăror completări sau clarificări cerute de Achizitor. Preţurile precizate în oferta prestatorului rămân ferme pe toată durata de desfăşurare a contractului; Prestatorul se obligă să presteze serviciile cu respectarea legislaţiei naţionale și comunitare în domeniu; Auditorul financiar certificat va îndeplini acest angajament atât în conformitate cu specificaţiile tehnice agreate de UEFISCDI, cât şi în conformitate cu prevederilor Ordonanţei de Urgenţă a Guvernului nr. 75/1999 privind activitatea de audit financiar, republicată, cu modificările şi completările ulterioare; Auditorul financiar independent și autorizat sa aiba Certificat de atestare a calității de auditor financiar eliberat de CAFR si sa fie înscris în Registrul Auditorilor Financiari.
- Număr anunț
- DA26630339
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
- Furnizor / câștigător
- AMZ AUDIT FINANCIAR SRL (CUI 33508600)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.