Atribuită Cumpărare directă

Furnizare LOT 2: Pachet materiale de construcții: Vopsea lavabilă- 5buc., Parchet laminat 8 m- 42,18mp, Folie parchet 16m- 1buc, Folie parchet 25m- 1buc, Plinta parchet- 15buc, Element îmbinare plintă- 5set, Colț exterior plintă- 4set, Colț interior plintă- 5set, Glet de încărcare- 3saci, Adeziv gresie și faianță- 1sac, Diblu basculant cu tijă 16 x 100 mm- 20buc, în conformitate cu Formularul de propunere tehnică și financiară transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 22746/13.10.2020, revizuit prin Formularul de propunere tehnică și financiară transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 23281/20.10.2020, Invitatia de participare nr. 22360/08.10.2020, Caietul de sarcini nr. 20657/16.09.2020 publicate pe site-ul www.cjalba.ro și Anuntul de publicitate nr. ADV1174911/09.10.2020. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.

Număr anunț
DA26623069
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.876,32 RON
Valoare atribuită
2.876,32 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.876,32 RON

din 2.876,32 RON estimat