Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: MULTIPURPOSE LITH. 0,4KG - Vaselina pentru rulmenti - 2bucX11,98 K 013741 - senzor,suspensie pneumatica - 318,47 VKHB 2042 - Rulment roata - 166,03 VKHB 2043 - Rulment roata - 223,45 K 013741 - senzor,suspensie pneumatica - 318,47 PBO900 - Pompa apa sistem incalzire - 410,94 THCT16957.82 - Termostat răcire - 62,87 AUG56525 - bara stabilizatoare,suspensie - 4BUC x 27,97 08-KT001 - Set reparatie, reglaj brat - 2BUC x 98,96 LP1746 - set placute frana,frana disc - 85,06 510 0225 10 - Rulment de presiune, ambreiaj - 217,71 JBJ726 - Pivot axă faţă - 52,95 JTE1033 - Cap de bară - 57,01 PFB440 - Lichid frana ESP - 24,66 HP208 549 - Joja ulei - 19,67 JBJ778 - Pivot axă faţă - 47,82 BOS265-829 - Evacuare-racord - 23,71 4.61828 - Senzor tempertură lichid răcir - 29,16 COPPER EASE 500G - vaselina - 19,63 WHITE GREASE 500ML - vaselina - 3BUC x 14,73

Număr anunț
DA26648909
Autoritate contractantă
SC SERVICII SACELENE SRL (CUI 1129209)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI 24195562)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.455,56 RON
Valoare atribuită
2.455,56 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.455,56 RON

din 2.455,56 RON estimat