Atribuită
Cumpărare directă
Dosare carton cu sina; Dosare pvc; Coperti arhiva mucava 4cm; Pix pvc; Pix gel UM 170; Pix gel Megapolis; Folie protectie; Lipici stick UHU; Biblioraft pvc; Evidentiatoare; Post it 76x76; Post it pvc index; Sfoara bbc; Capsator; Capse 24/6; Agrafe birou; Clipsuri metalice 19; Clipsuri metalice 25; Clispuri metalice 32; Creion mecanic; Mine creion; Separatoare carton 100/se; Plicuri A5; Plicuri A4; Pasta corectoare; Separatoare biblioraft; Registru A4 100 file dictando; Registru A4 100 file matematic; Registru A4 200 file dictando; Registru A4 200 file matematic; Plicuri burduf; Alonje pvc; Sablon litere 1.5cm; Ascutitori; Radiere; Hartie cub+suport; Capsator mic; Capse mici; Capsator 30 coli ; Brelocuri chei diverse culori; CD; Plicuri cd; Suport pix-uri; Foarfeca birou; Rigle pvc 30cm; Marker cd; Indigou A4 albastru Pelikan; Perforator mare 30 file; Rola hartie tahograf.
- Număr anunț
- DA26610415
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.411,12 RON
- Valoare atribuită
- 6.411,12 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.