Atribuită
Cumpărare directă
Condica de serviciu personalul de teren al direcției SIlvice Tulcea dupa cum urmează: 1. Condica de serviciu pentru padurari si sefi de district - 210 buc; 2. Condica de serviciu pentru padurari de vanatoare - 5 buc; CONDICA SERVICIU PADURAR SAU CONDICA DE SERVICIU MAISTRU DE VANATOARE format A5, imprimat fata-verso , contine 120 file, hartie import , 70 gr/mp, grad de alb 100%, coperta din carton legatorie de 1,5 mm, imbracata in imitatie de piele (mirandur) de culoare verde, serigrafiata cu cerneala bronz auriu. Cuprinsul conform HG 1076/2009 (anexa 2) publicat in MO 721/26.10.2009.
- Număr anunț
- DA26621591
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.365 RON
- Valoare atribuită
- 2.365 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.