Atribuită Cumpărare directă

ULEI LANT DRUJBA VIPOIL4L 2BUC X 24.3697 VINCLU DE IMBINARE 103933 / 2 4BUC X 4.7899 VINCLU DE IMBINARE 103932/2 4BUC X 2.9412 ULEI AMESTEC STIHL 2T 0.5L ROSU 1BUC X 17.6471 LANT STIHL 30DINTI 1.6MM 3/8 60PINTENI KT76805 1BUC X 78.0672 SURUB PT.RIGIPS 3.5X55 500/CUTIE 1CUTIE X 18.4874 SURUB CU PAS MARE 3.5X45MM NEGRU 500BUC 1CUT X 13.3613 SURUB PT.RIGIPS 3.5X45 500BUC 1CUT X 15.1261 PRELUNGITOR 4 PRIZE SI INTR.PANASONIC 1BUC X 25.1261 BEC LED E27 10W 6500K COMTEC 2BUC X 4.9580

Număr anunț
DA26611297
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,41 RON
Valoare atribuită
257,41 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,41 RON

din 257,41 RON estimat