Atribuită Cumpărare directă

Stinagator P6 (verificare + incarcare + reparative ) 44 buc X 25.00 = 1100.00 Verificare Hihranti 4 buc X 25.00 = 100.00 Pulbere 64 kg X 8.00 = 512.00 Azot 23 kg X 6.00 = 138.00 total = 1850.00 Preturile sunt exprimate in lei si nu contin TVA

Număr anunț
DA26619058
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL ,,ALEXANDRU BORZA" GEOAGIU (CUI 3365125)
Furnizor / câștigător
LAZAR & COMPANY SRL (CUI 5068562)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat