Atribuită
Cumpărare directă
Contine: BISC. PARADISE FUN 70GR = 72 BUC MERE CAL 1 = 68.4 KG CARTOFI CAL 1 ALBI = 48.4 KG CEAPA CAL 1 = 10 KG FOI DE DAFIN COSMIN 4GR = 20 buc OREZ DERONI CAMOLINO 1KG = 10 buc MALAI ENACHE 1KG = 10 buc BORS 1L = 9 buc FASOLE GALBENA MAXIMS 720ML = 16 BUC MORCOVI CAL 1 = 10 KG VARZA ALBA = 25 KG ZARZAVAT CIORBE FRAVIL 700GR = 18 BUC
- Număr anunț
- DA26607087
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Calarasi (CUI 3797310)
- Furnizor / câștigător
- GIMAR COM SRL (CUI 13919295)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,34 RON
- Valoare atribuită
- 665,34 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.