Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractantă își dorește să achziționeze ”Oglinzi plane rectangularel” în conformitate cu cerințele și condițiile din caietul de sarcini atasat. Prin acceptarea achiziției se consideră acceptate cerințele din caietul de sarcini atașat. Persoana contact pentru livrare: Maria Talposi
- Număr anunț
- DA26613425
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38622000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.745 RON
- Valoare atribuită
- 24.745 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.