Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE TEHNICA JCB JS220 sn 2425144 - 1 BUC X 9295.90 RON.

Număr anunț
DA26609946
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.295,90 RON
Valoare atribuită
9.295,90 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.295,90 RON

din 9.295,90 RON estimat