Atribuită
Cumpărare directă
Anticalcar automat CALGON – 1 Kg buc. 10 Balsam Lenor Professional - 5 L buc. 10 Detergent lichid Ariel Professional - 3.85 L buc. 17 Detergent automat Ariel Professional - 14 kg buc. 22 Detergent dezinfectant concentrat lichid tip Eufor - 5 L buc. 40 Detergent lichid pardoseli Professional Mr. Proper universal - 5 L buc. 68 Detergent lichid vase Fairy - 800 ml buc. 74 Solutie de scos pete Vanish - 4 L buc. 2
- Număr anunț
- DA26648103
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.019,20 RON
- Valoare atribuită
- 7.019,20 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.