Atribuită Cumpărare directă

Masti - 200 buc - 056 Lingurite - 15 buc - 034 Pix rasina soldat - 30 buc - 040 Cutie muzicala lemn- Imnul - 10 buc - 07 -Hora Unirii - 10 buc - 07 -Rapsodia - 10 buc - 07 Cana mica Cetate - 10 buc - 002 Cana mare Cetate - 20 buc - 006 Insigne -tricolor mica - 50 buc - 01 - tricolor forma harta - 50 buc - 01 -Stema Regala - 50 buc - 031 cutie muzicala compozitori - 13 buc - 105 cutie muzicala pian - 5 buc - 113 oglinda - 10 buc - 091 cutie medicamente - 10 buc - 092 evantai - 10 buc - 25 calendar in - 10 buc - 73 magnet - 25 buc - 063

Număr anunț
DA26654793
Autoritate contractantă
FUNDATIA DE PROTEJARE A MONUMENTELOR ISTORICE DIN JUDETULBIHOR (CUI 17394856)
Furnizor / câștigător
GORGONA DESIGN SRL (CUI 15576460)
Cod CPV
39298900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.970 RON
Valoare atribuită
4.970 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.970 RON

din 4.970 RON estimat