Atribuită Cumpărare directă

BATERII ALKALINE AAA R3 DURACELL *16Buc; BATERII ALKALINE AA R6 DURACELL *16Buc; ; ACUMULATOR VARTA NI-MH READY TO |USE AA R6X2600MA *8Buc.

Număr anunț
DA26648258
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE (CUI 4192510)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,80 RON
Valoare atribuită
222,80 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,80 RON

din 222,80 RON estimat