Atribuită Cumpărare directă

IGIENOL DEZINFECTANT MAR 750ML BUC 2 IGIENOL ANTIBACTERIAN BAIE 750ML BUC 2 DEZINFECT.UNIV.SEPT STICKY ACTIV 0,75L BUC 5 MISAVAN DEZINF.DETERGENT PARDOSELI 1,5L BUC 2 SAP.LICH.ANTIB&DEZINF.HYGIENIUM 300ML BUC 2 SAPUN PROTEX DEO/VIT E 90GR BUC 6

Număr anunț
DA26629907
Autoritate contractantă
TEATRUL DE VEST REȘIȚA (CUI 3228373)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,43 RON
Valoare atribuită
201,43 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,43 RON

din 201,43 RON estimat