Atribuită Cumpărare directă

Magnet pentru carte personalizat - Departamentul pentru Relatii Interetnice. Model semn de carte cu magnet, 17 x 5 cm, plastifiere lucioasă, 50 buc - culoare fundal albastru, 50 buc - culoare fundal galben, 50 buc - culoare fundal alb, logo-ul DRI-ului pe centru vizibil. Macheta produsului se va realiza pe baza conceptiei grafice transmisa pe e-mailul firmei in vederea obtinerii "Bunului de executie".

Număr anunț
DA26648038
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890 RON
Valoare atribuită
1.890 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890 RON

din 1.890 RON estimat