Atribuită Cumpărare directă

Vodafone pune la dispozitia beneficiarului Cantitate: 30 buc Perioada contractuala: 24 luni Pachet abonament Internet Sandbox 25GB + tableta Lenovo M10 FHD Plus Pret/buc sim date: 0 euro Pret/buc tableta: 192 euro + TVA Total valoare contract: 5760 euro + TVA Pentru pretul de catalog 1 euro = 4.9387 ron, curs Vodafone din 09.10.2020

Număr anunț
DA26611789
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.446,92 RON
Valoare atribuită
28.446,92 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.446,92 RON

din 28.446,92 RON estimat