Atribuită
Cumpărare directă
Asigurari RCA si Casco: 1. Tip asigurare: RCA, Tip inmatriculare: inregistrat, Tip Auto: Autoturism de teren, Marca DACIA DUSTER, capacitate cilindrica 1332 cc, putere 96 kw, nr locuri 5, masa maxima 1845 kg, valabilitate 12 luni, incapand cu data de 25.10.2020 , prima de asigurare 958,81 lei. 2. Tip asigurare: CASCO, Tip inmatriculare: inregistrat, Tip auto: Autoturism de teren, Marca DACIA DUSTER, capacitate cilindrica 1332 cc, putere 96 kw, nr locuri 5, masa maxima 1845 kg, valabilitate 12 luni, incapand cu data de 25.10.2019 , prima de asigurare totala = 2295,20 lei, cu plata in 4 rate trimestriale, rata 1 = 576,20 lei de plata la incheierea asigurarii, ratele 2-4 = 573 lei fiecare. Prima totala: 3254.01 lei
- Număr anunț
- DA26636223
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Judetul Alba (CUI 4562664)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.254,01 RON
- Valoare atribuită
- 3.254,01 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.