Atribuită Cumpărare directă

produse dezinfectante conform anunt de publicitate ADV1175140/09.10.2020. Livrarea inclusa in pret in temen de maxim 5 zile de la comanda.

Număr anunț
DA26627183
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET TIMIS (CUI 27484557)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.387,55 RON
Valoare atribuită
1.387,55 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.387,55 RON

din 1.387,55 RON estimat