Atribuită Cumpărare directă

MC FASOLE VERDE TAIATA, SPATA VITA F OS VACUM,SPATA VITA F OS INTEGRA,PULPE PUI CCA 3G,TELINA,ARDEI KAPIA ROSU,ARO CASTRAVETI OTET,FLORIOL ULEI,VIVA CEREALE COCO BALS,SARE MARIN AGRUNJOASA,DR OETKER ESENTA ROM

Număr anunț
DA26640499
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARMONIA (CUI 29344312)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015,16 RON
Valoare atribuită
1.015,16 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015,16 RON

din 1.015,16 RON estimat