Atribuită
Cumpărare directă
Suport hartie igienica 12x16,81=201,68 Dibluri D6 10buc/set 5x1,68=8,40 Niplu alama 1/2 1x2,52=2,52 Racord apa 1/2-3/8 50cm 3x8,40=25,21 Teava D50-0,5m 1x3,36=3,36 Robinet flotor Rambo 2x21,01=42,02 Priza dubla st elbi 5x11,76=58,82 Reductie alama 1/2-3/8 2x2,52=5,04 Ata teflonata Tangit 1x35,29=35,29 Rezervor wc Ozon 1x84,03=84,03 Silicon aquablock 2x16,81=33,61 Disc D125 taiat lemn 2x12,61=25,21 Surub tabla cu garnitura 600x0,13=75,64 Varf surubelnita PH 5x0,84=4,20 Holzsurub 7cm 100x0,08=7,5
- Număr anunț
- DA26615081
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
- Furnizor / câștigător
- SIMBOL RD (CUI 4393840)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 696,22 RON
- Valoare atribuită
- 696,22 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.