Atribuită Cumpărare directă

Comuna Lovrin doreste achizitionarea unor lucrari de vopsire cu vopsea lavabila pentru pereti, tavane, plinte, tevi la piscina interioara din cadrul Bazei de Agrement si Tratament Lovrin.

Număr anunț
DA26644569
Autoritate contractantă
COMUNA LOVRIN (CUI 4914116)
Furnizor / câștigător
MISARO CONSTRUCT SRL (CUI 21567742)
Cod CPV
45442100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.074,20 RON
Valoare atribuită
30.074,20 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.074,20 RON

din 30.074,20 RON estimat