Atribuită Cumpărare directă

Inele plastic 16 mm, max 145 coli, 50 buc Inele plastic 28 mm, max 270 coli, 50 buc Coperta plastic PVC, 200 microni, A4, - transparent cristal 100 buc Coperta carton imitatie piele 250g/mp, A4, - bleumarin 100 buc

Număr anunț
DA26651013
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,50 RON
Valoare atribuită
117,50 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,50 RON

din 117,50 RON estimat