Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid 167l Sa fie calitativ superior si sa contina ingrediente care sa protejeze pielea, sa o hidrateze si sa o faca neteda si matasoasa, efect antibacterian, testat dermatologic, ambalat in recipient de 1 litru/ buc

Număr anunț
DA26631844
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
981,96 RON
Valoare atribuită
981,96 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

981,96 RON

din 981,96 RON estimat