Atribuită Cumpărare directă

DOSAR CARTON INCOPCIAT DOSAR CARTON SINA DOSAR PVC LINIAR CAIETE ROLLER PIX URI CARTON COLOR BIBLIORAFT PLICURI PROSOP BUCATARIE MARKER FOLIE PROTECTIE

Număr anunț
DA26636749
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843426)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI 1321890)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
515,88 RON
Valoare atribuită
515,88 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

515,88 RON

din 515,88 RON estimat