Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO + RCA conform conditii de asigursre Groupama Asigurari pentru asigurat persoana juridica institutii ale statului, unitati sanitare si de invatamant, pentru 1 autoturism inmatriculat permanent in Romania,Bucuresti, - marca DACIA LOGAN, an fabricatie 2009, 1461 cmc, putere 50 kw, masa maxima autorizata 1860 Kg, nr, locuri 7, Clasa B/M: B8, suma asigurata 11456 RON Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: octombrie 2020
- Număr anunț
- DA26630292
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.465,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.465,82 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.